Om parkeren en jouw parkeeradministratie makkelijker te maken, blijven wij onze producten doorontwikkelen. Zo hebben wij Mijn EasyPark in een nieuw – superkek – jasje gestoken. Eerlijk is eerlijk, dat was hard nodig.
Vanaf 1 december is het zover, dan is het gloednieuwe Mijn EasyPark zichtbaar voor alle Parkmobile-gebruikers. In de komende weken zullen we steeds meer mensen toegang geven tot dit portaal. Dé plek om 24/7 alle parkeerzaken te regelen.
Mijn EasyPark is vooral handig voor (grote) bedrijven. Als beheerder heb je toegang tot allerlei handige functies.
Ben je geen zakelijke gebruiker, dan kun je er eenvoudig je facturen inzien en downloaden. Maar ook, je gegevens bekijken of wijzigen.
Je hebt de EasyPark app nodig om binnen te rijden. Geen app? Geen toegang. Lees meer over hoe het werkt in de bevestigingsmail of op onze website.
Download de gratis EasyPark app voordat je gaat parkeren.