De BlackBerry App voor OS5 kan vanaf 1 december niet meer worden gedownload in de BlackBerry App World.
Verder gebruik van de BlackBerry App voor OS5&7 is op eigen verantwoordelijkheid, EasyPark biedt voor deze App geen ondersteuning meer. BlackBerry10 zal nog wel worden ondersteund.
Uw alternatieven
EasyPark biedt u de volgende alternatieven om uw parkeertijd te starten en te stoppen.
- Mobiel internet, gebruikt u m.parkmobile.nl
- Bellen. Bellen 020 799 00 00 en volg de instructies van de spraakcomputer. Meer informatie over belparkeren.
- Sms'en. Door het sturen van een sms. Stuur pm[spatie][zone] naar 4111 om een actie te starten. Stuur q naar 4111 om te stoppen. Meer informatie over sms-parkeren.
Uiteraard kunt u ook parkeren via
de EasyPark App voor [android], [iphone], [blackberry10] en [windows].
De reden voor het stoppen van de ondersteuning is eenvoudig, het aantal downloads en gebruik van de App staat niet meer in verhouding tot de werkzaamheden die nodig zijn om OS5&7 te blijven ondersteunen.